PREMIER LEAGUE

Brez zmagovalca na Molineuxu

Wolverhampton in Leicester City sta se na obračunu 26. kroga razšla brez zmagovalca.

Prvi polčas se je pričel dokaj umirjeno, dokler ni v 11. minuti Diogo Jota (Wolverhampton) močno sprožil proti vratom gostov in Kasper Schmeichel je bil primoran posredovati. Na polovici polčasa je z glavo zapretil branilec Leicestra Caglar Soyuncu in prisilil Ruia Patricia, da je pokazal vse svoje zmožnosti in se izkazal z obrambo. V zadnji minuti prvega polčasa smo videli zadetek Willyja Bolyja, a je Michael Dean zadetek razveljavil zaradi prepovedanega položaja.

Leicester je odločneje začel drugi polčas in kmalu bi povedli po solo prodoru Ricarda Pereire, ki je za las zgrešil vrata. Nakar je zadišalo po 11-metrovki, ko je domači branilec podrl Jamesa Maddisona v kazenskem prostoru, a Dean je le signaliziral, naj se igra nadaljuje. V 76. minuti je svoj drugi rumeni karton, po nespretnem posredovanju, prejel Hamza Choudhury in Lisice so tekmo nadaljevale manjštevilčne. Do konca tekme je bil blizu zadetka Joao Moutinho ter dvakrat vroči napadalec Raul Jimenez (oba Wolverhampton), a je ostalo pri začetnih 0:0.