CHELSEA OSTALI KLUBI

Prva tekma sobotnega sporeda je bila odigrana na Stamford Bridgeu, kjer je v londonskem obračunu z 2:0 slavil domači Chelsea. Bluesi so tako vsaj začasno skočili na drugo mesto angleške lige.

Gostujoči Crystal Palace je v prvem polčasu še uspešno branil svojo mrežo, Vicente Guaita je nekajkrat dobro posredoval in poskrbel, da sta ekipi na odmor odšli brez doseženega zadetka. V nadaljevanju pa je četa Franka Lamparda močneje pritisnila na vrata gostov in v 52. minuti tudi našla, kar je iskala. V kazenskem prostoru se je po lepi podaji Willana sam znašel Tammy Abraham in rutinirano žogo spravil za hrbet Guaite. Končni rezultat tekme je postavil Christian Pulišić, ki je odbito žogo po strelu Michyja Batshuayija z glavo pospravil v mrežo orlov.

[Skupno: 1 Povprečje: 4]