CHELSEA OSTALI KLUBI

Chelsea je v soboto nepričakovano visoko slavil proti Wolverhamptonu s 5:2. Šov so spet ukradli mladi zvezdniki Londončanov.

Zaradi odličnega izkupička, ki ga ima Wolverhampton proti ekipam iz top 6, je pred srečanjem vladalo prepričanje, da bomo spremljali zelo napeto tekmo z veliko zadetki. Tekma jih je ponudila kar sedem, bila pa je odločena kar hitro, saj so modri že ob polčasu vodili s 3:0 po dveh zadetkih vzhajajočega zvezdnika Chelseaja Tammyja Abrahama in enem Fikaya Tomorija. Abraham je nato v 55. minuti potrdil svoj hat-trick, volkovi pa so uspeli do konca tekme samo še malce ublažiti visok poraz, ki ga je z zadetkom v 95. minuti potrdil Mason Mount.

Po tekmi je poleg izjemnega hat-tricka odmeval tudi prelep gol Tomorija, ki je sprožil pravo bombo v levi zgornji kot vratarja Ruija Patricia. Zadetek je definitivno vreden večkratnega ogleda.

[Skupno: 1 Povprečje: 5]