OSTALI KLUBI

Moyes doživel prvi poraz

Dramatičen zaključek tekme (začasno) vrnil Sheffield United na mesta, ki vodijo v evropska tekmovanja.

Igralci West Hama so bili prepričani, da bodo ostali neporaženi pod vodstvom Davida Moyesa, ko je Robert Snodgrass v 92. minuti izenačil na 1:1, a je sodnik Michael Oliver signaliziral, da bo o zadetku odločal VAR. Po dobrih dveh minutah je Oliver pokazal na prosti strel za domače, saj je Declan Rice v začetku akcije igral z roko. West Ham je sicer zadel že v 70. minuti, a je takrat zadetek Sebastiena Hallerja preprečil ofsajd.

Kmalu po začetku drugega polčasa, v 53. minuti je Oli McBurnie hvaležno sprejel napako Davida Martina in zabil četrti gol v tej sezoni, potem ko se je poleti za 20 milijonov funtov, kar je tudi klubski rekord, k Sheffieldu preselil iz vrst Swanseaja.

David Moyes je tako na tretji tekmi doživel prvi poraz, a njegova ekipa ostaja na 16. mestu, saj morajo odigrati še zaostalo tekmo 18. kroga Premier lige proti Liverpoolu, ki bo na sporedu 29. januarja.