OSTALE NOVICE OSTALI KLUBI

V sklopu desetega kroga sta se na južni obali pomerila Brighton in Everton, ki je stadion Amex zapustil praznih rok.

Varovanci Marca Silve so sicer še v 74. minuti po zadetku Dominica Calverta-Lewina prišli do vodstva, ki je trajalo le nekaj minut. Domačinom je namreč VAR dosodil enajstmetrovko, ki je na socialnih omrežjih sprožila val ogorčenja

Strel z bele točke je uspešno izvedel Nael Maupay, za končnih 3:2 pa je v zadnji minuti z nespretnim posredovanjem in avtogolom poskrbel kapetan Evertona Lucas Digne.

Jezni Silva je po tekmi dejal: ”Vsak vikend jasno vidimo, da VAR ne deluje pravično za vse ekipe. Če je vsak takšen dotik enajstmetrovka, potem bi jih moralo bilo dvajset v enem samem krogu!”

[Skupno: 1 Povprečje: 5]