CHELSEA

Roma je danes na svojem Olimpicu odčitala pravo lekcijo igralcem Chelseaja in bila na koncu boljša s 3:0.

V kakšno smer bo krenila tekma je bilo nakazano že nekaj sekund po začetku srečanja. Sredi prve minute je namreč svoj strelski konto odprl El Shaarawy, ki je z izjemnim strelom s kakšnih 20 metrov premagal Courtoisa. Isti Igralec je nato v 36. minuti izkoristil eno od mnogih napak londonske obrambe in zvito zabil še svoj drugi zadetek na tekmi. Tudi drugi polčas ni prinesel sprememb, Roma je preko Perottija v 63. minuti prišla celo do zvišanja rezultata na 3:0. V nadaljevanju sta vstopila Drinkwater in Batshuayi, a četa Antonia Conteja ni prišla do znižanja.

No, že po rezultatu sodeč lahko zaključimo, da je bil napad Rome danes odličen. A ne tako odličen, kot je bila slaba obramba Chelseaja. Predvsem David Luiz in Antonio Rüdiger sta si privoščila nekaj osnovnošolskih napak. Vrhunec dogajanja pa si oglejte na spodnjem videu.