Liverpool 3-0 Maribor (Jones, Woodburn pen., McAuley)

LIVERPOOL FC (U-19): Grabara, Camacho, Tagseth, Masterson, Williams, Johnston, Jones, Kane, Millar, Woodburn, Adekanye.
Klop: Williams, Clayton, Driscoll-Glennon, Sharif, Dixon-Bonner, Longstaff, McAuley. Trener: Steven Gerrard.

NK MARIBOR (U-19): Cajnko, Žgajner, Štusej, Horvat, Grajfoner, Koblar, Ogrinec, Kukovec, Žugelj, Kolmanič, Šlamberger.
Klop: Stopajnik, Strah, Pirtovšek, Verhovčak, Gorza, Kotnik, Horvat. Trener: Muamer Vugdalić.

Mladinci Liverpoola tudi v drugem poskusu niso uspeli iztržiti pozitivnega rezultata proti renomiranemu tekmecu. Že v prvi minuti je mrežo Štajercev načel Jones.  Čez deset minut je na semaforju pisalo 2:0. Največji zvezdnik mladih Redsev Ben Woodburn je izkoristil najstrožjo kazen.  Do konca prvega dela je tudi Maribor nekajkrat nevarno zapretil. V 23. minuti je strel s kakšnih 12 metrov nevarno sprožil Horvat.

V nadaljevanju si gostje večjih priložnosti niso ustvarili. Vratar Cajnko pa si znova zasluži pohvalo, saj je kar nekajkrat odlično posredoval in tako poskrbel, da rezultat ni bil še višji. Zadni žebelj v krsto Vugdalićeve čete je v 86. minuti zabil McAuley.

Maribor je s tremi točkami po štirih srečanjih na zadnjem mestu v skupini E, kjer vodi Liverpool, ki jih je doslej zbral devet.