FA pokal

Watford izpadel, danes dva obračuna nižjeligašev

Watford, je v ponovitvi 1/32 finala izpadel, danes že dve tekmi 1/16 finala.

Ponovitvena tekma FA pokala med Tranmerom in Watfordom je bil odigrana včeraj, saj je bila prestavljena zaradi močnega deževja v prvotnem terminu. Prva tekma se je končala z rezultatom 3:3. Na hladen četrtkov večer na Prenton Parku v Birkenheadu so gledalci spremljali 120 minut nogometa, saj je bil rezultat po rednem delu 1:1. Zadela sta Emmanuel Monthe (Tranmere) in Kaylen Hinds (Watford). V 104. minuti je mrežo gostov zatresel Paul Mullin in poskrbel za navdušenje na domačem stadionu, saj so izločili prvoligaško ekipo. Tranmere se nahaja v tretjeligaški konkurenci. Watford je prekinil niz dobrih rezultatov z drugim zaporednim porazom. Tranmere v naslednjem krogu čaka Manchester United.

Danes se bosta pomerila Northampton in Derby County, zmagovalec se bo pomeril z zmagovalcem obračuna med Arsenalom in Bournemouthom, ter Queens Park Rangers proti Sheffield Wednesdayu, zmagovalec v naslednjem krogu pričakuje Tottenham ali Southampton.